آیا این آهنگ بی کلام است ؟

Untitled Document

آیا موسیقی بیکلام ، واقعا بی کلام است ؟

شما چه فکر میکنید ؟

موسیقی بیکلام آنهم از نوع آرام و زیبا میتواند شما را به فکر فرو ببرد و شما آزاد هستید به هرآنچه دوست دارید فکر کنید . غم ها ، شادیها ، خاطرات گذشته ، آینده و خلاصه هر چه بخواهید. همه با گوش کردن به یک موسیقی بیکلام .

بگذارید بیشتر توضیح دهم ، مثلا شما به یک موسیقی بیکلام گوش میدهید و درون اتاق خانه خود به به خاطرات غم انگیزتان در گذشته و اینکه چه اتفاقاتی افتاد فکر میکنید . دیگری را درنظر بگیرید که در حال گشت و گذار در طبیعت است و دقیقا به همین موسیقی بیکلام گوش میدهد او در موقعیت دیگری است پس در حین گوش دادن به همان موسیقی میتواند به زیبایی های جهان و خالق آنها فکر کند نه به غم ها یش ! . واین به نظر من بزرگترین حسن موسیقی بیکلام نسبت به موسیقی هایی است که در آن شعری یا قطعه ای خوانده یا دکلمه می شود .

دلیل اصلی یا یکی از دلایل علاقه شخصی من به این نوع موسیقی همین موضوع است . یک آهنگ با صدها حرف نهفته در درون خود که بستگی به ذهن شما دارد به کدامین حرف های آن گوش دهید .

در حالی که اگر شعری بر روی آن موسیقی بیکلام خوانده شود ناخوداگاه شما را به سویی خود جذب میکند و شما به موضوع شعر فکر خواهید کرد . و آزادی تفکر از شما گرفته خواهد شد . ( بر گرفته از سایت آریاکلیک )

نوشته شده توسط Super User
موسیقی بیکلام دسته: تک آهنگ
نمایش از 29 ارديبهشت 1391 بازدید: 2236
پرینت

قورباغه دیوانه

Crazy Frog یا قورباغه دیوانه یک شخصیت انیمیشنی است که در یک فروشگاه صدای زنگ بر پایه The Annoying Thing، یک انیمیشن کامپیوتری توسط Erik Wernquist ساخته شد. توسط پخش کننده صدای زنگِ Jamba! به بازار آمد، انیمیشن آن در اصل برای هماهنگی با یک افکت صدا توسط Daniel Malmedahl ساخته شد. Crazy Frog با تک آهنگ remix of Axel F در سراسر جهان گسترش پیدا کرد، آهنگی که در انگلیس، ترکیه، نیوزلند، استرالیا و بیشتر اروپا نامبر وان شد. بعد از آن هم آلبوم Crazy Frog Presents Crazy Hits و آهنگ دوم آن Popcorn در سراسر جهان به موفقیت رسید، و یک آلبوم دوم با عنوان Crazy Frog Presents More Crazy Hits در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. Crazy Frog هم چنین مقداری کالا، اسباب بازی و دو بازی ویدئویی منتشر کرد.

کار های ارئه شده از آن  به قرار زیر است :* Crazy Frog Presents Crazy Hits (۲۰۰۵)
* Crazy Frog Presents Crazy Hits: Crazy Xmas Edition (۲۰۰۵)
* Crazy Frog Presents More Crazy Hits (۲۰۰۶)
* Crazy Frog Presents More Crazy Hits (Ultimate Edition) (۲۰۰۶)

 

دانلود مجموعه   Crazy Frog Presents Crazy Hits ۲۰۰۵

حجم کل فایل های دانلودی  [22.5 M]


Crazy Frog Hit : Axel F.zip (2.6 M)
Crazy Frog Hit : Bailando.zip (3.3 M)
Crazy Frog Hit : Dallas (theme).zip (3.0 M)
Crazy Frog Hit : In The 80s.zip (3.1 M)
Crazy Frog Hit : Jingle Bells.zip (2.4 M)
Crazy Frog Hit : Pinocchio.zip (2.7 M)
Crazy Frog Hit : Popcorn.zip (2.9 M)
Crazy Frog Hit : Popcorn2.zip (2.5 M)
 

برگرفته از سایت آریاکلیک / رمز فایلها : www.ariaclick.com

آمار بازدید

شما اینجا هستید:   خانه سبک تک آهنگ معروفدانلود آهنگ 2005 قورباقه دیوانه - Crazy Hit 2005
| + - | RTL - LTR
موسیقی لایت